TEL. +48 781 444 332

Zastrzał paznokcia Bolesławiec

Podolog z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w terapii stanów zapalnych w obrębie paznokci.

Zastrzał paznokcia to ropne zapalenie toczące się w obrębie paznokci. Głównym objawem tego schorzenia jest przede wszystkim zapalenia ropne o podłożu bakteryjnym, tętniący silny i pulsujący ból oraz miejscowy obrzęk. W zaawansowanym stadium znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie i wymaga pilnej konsultacji z lekarzem, a nawet interwencji chirurgicznej.

Zastrzał zazwyczaj widoczny jest w okolicy opuszka palca. Może spowodować przedostanie się do organizmu drobnoustrojów. Schorzenie to może występować również na wewnętrznej części palców i dłoni. Wówczas występuje już groźniejsza przypadłość, która rozwija się znacznie szybciej i głęboko wnika w tkanki. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do upośledzenia funkcji kończyny. Zastrzał może być zarówno konsekwencją zranienia, urazu, jak też wystąpić po obcięciu paznokci. Dolegliwość ta zazwyczaj rozpoznawalna jest na podstawie przeprowadzonego wywiadu lekarskiego z Pacjentem oraz obserwacji. Szukasz lekarza zajmującego się leczeniem zastrzału paznokcia? Zapraszamy do profesjonalnego gabinetu Podoartist! Jestem podologiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, popartym licznymi szkoleniami oraz kierunkowym wykształceniem. Nieustannie rozwijam się i praktykuję zawód w naszym centrum oraz wykonuję zabiegi wśród pacjentów ze zmianami chorobowymi w obrębie nóg i rąk. Pomogę Ci!
Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Garncarska 2D/1,
59-700 Bolesławiec

E–mail

biuro@podoartist.pl

Telefon

+48 781 444 332

Czym zajmuje się lekarz podolog?

Szukasz profesjonalnego podologa w Bolesławcu? W Podoartist świadczymy kompleksowe usługi związane z pielęgnacją i leczeniem chorób stóp. Mamy wieloletnie doświadczenie w podologii, poparte wyższym wykształceniem medycznym. Dzięki profesjonalnej kadrze specjalistów oraz wysokiej jakości sprzętom każdy Pacjent może uzyskać pozytywne efekty terapii. W Podoartist stworzyliśmy dla Wszystkich przyjazne i sterylne warunki oraz przestronne miejsce, w którym zadbaliśmy o estetykę wnętrza i świeże powietrze. Nasz lokal wyposażyliśmy w mechaniczny system wentylacji gwarantujący ciągłą wymianę powietrza oraz w urządzenia oczyszczające, które nieustannie filtrują powietrze ze wszelkich patogenów zagrażających zdrowiu. Zapraszamy do kontaktu!