TEL. +48 781 444 332

Vouchery

Zakupienie udanego i trafionego prezentu jest nie lada sukcesem, a bony upominkowy to doskonały prezent na każdą okazję, dobrany na miarę potrzeb bliskiej ci osoby.

Nie zawsze idealnie znamy potrzeby osoby, którą chcemy obdarować, w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie voucher
upominkowy na określoną przez Ciebie kwotę. Obdarowany może go samodzielnie zaprojektować i dokonać wyboru poszczególnych zabiegów (w ramach wykupionej kwoty). Nasza oferta zabiegowa jest niezwykle obszerna i skomponowana tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

W naszym gabinecie istnieje również możliwość zakupienia prezentu w postaci indywidualnie dobranego dermokosmetyku pielęgnacyjnego.

Poniżej kilka przykładowych możliwości wykorzystania Voucherów o różnych wartościach.

Voucher 100 zł Przykład

Podstawowy zabieg podologiczny to idealny prezent dla każdego. Zabieg zawiera szereg czynności nie tylko o działaniu pielęgnacyjnym, ale również profilaktycznym. Polega na obcięciu i oszlifowaniu paznokci, oczyszczeniu wałów okołopaznokciowych oraz usunięciu zrogowaceń. Na koniec nasze asystentki podologiczne wmasują indywidualnie dobrany preparat pielęgnacyjny.

Voucher 200 zł Przykład

Zabieg idealny dla osób z dolegliwościami w obrębie stóp i paznokci. Idealny również dla seniorów jak i chorych na cukrzycę. Pedicure medyczny nie tylko przywraca stopom estetyczny wygląd, ale przede wszystkim umożliwia wyleczenie patologicznych zmian. Zabieg jest zawsze poprzedzony dokładną diagnostyką, którą przeprowadza nasz podolog – specjalista wszechstronnie wykształcony w zakresie problematyki schorzeń stóp.

Voucher 250 zł Przykład

Podstawowy zabieg podologiczny połączony z relaksacyjnym masażem oraz malowaniem paznokci. Idealny relaks z pielęgnacją.

Voucher VIP

W pakiecie VIP zadbamy o obdarowaną osobę kompleksowo według indywidualnych potrzeb. W ramach Vouchera możemy również wykonać serię zabiegów terapeutycznych.
Prezent idealny dla osób, które z różnych względów odkładają w czasie zadbanie o własne zdrowie i komfort.