TEL. +48 781 444 332

Specjalista podolog od odcisków

Usuwanie odcisków Bolesławiec

Odciski powstają na skutek intensywnego i skoncentrowanego ucisku na określone miejsca, powodując znaczne dolegliwości bólowe. Powstają na palcach i na podeszwach stóp. Szczególnie ważne jest, by nie doprowadzać do powstania dużych odcisków u osób chorych na cukrzycę i miażdżycę – próba samodzielnego usunięcia takiego odcisku może prowadzić u tych pacjentów do rozwoju trudno gojących się ran.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny i polega na mechanicznym usunięciu nadmiaru zrogowaciałego naskórka ścinany za pomocą skalpela oraz specjalistycznych narzędzi w celu precyzyjnego wydobycia rdzenia z głębszych warstw skóry. Zabieg nie niesie za sobą ryzyka negatywnych następstw i powikłań pod warunkiem zachowania procedur w przypadku osób chorych na cukrzycę oraz miażdżycę.
Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Garncarska 2D/1,
59-700 Bolesławiec

E–mail

biuro@podoartist.pl

Telefon

+48 781 444 332

Czym zajmuje się podolog?

Szukasz profesjonalnego lekarza podologa w Bolesławcu? W Podoartist świadczymy kompleksowe usługi związane z pielęgnacją i leczeniem chorób stóp. Mamy wieloletnie doświadczenie w podologii, poparte wyższym wykształceniem medycznym. Dzięki profesjonalnej kadrze specjalistów oraz wysokiej jakości sprzętom każdy Pacjent może uzyskać pozytywne efekty terapii. W Podoartist stworzyliśmy dla Wszystkich przyjazne i sterylne warunki oraz przestronne miejsce, w którym zadbaliśmy nie tylko o estetykę wnętrza, ale przede wszystkim o gabinety wyposażone w specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy. Bolesławiec, dzięki naszym staraniom, wykształceniu oraz wyposażeniu w najlepszy sprzęt do diagnostyki w niczym nie odstaje od największych miast. Na miejscu, bez konieczności dalekich dojazdów, zdiagnozujemy i przeprowadzimy skuteczne terapie większości problemów w obrębie stóp.

Zapraszamy do kontaktu!