TEL. +48 781 444 332

Szkolenia

Chcesz się rozwijać w dziedzinie podologii? Dzielenie się wiedzą sprawia mi wiele przyjemności. Zapraszam Cię do współpracy.

Bolesławiec - Szkolenia Podologiczne

Prowadzący szkolenia

MAGDALENA BRZEZIŃSKA podolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie poparte licznymi szkoleniami oraz kierunkowym wykształceniem. Cały czas praktykuje, wykonując w naszym centrum zabiegi wśród pacjentów ze zmianami chorobowymi w obrębie stóp. Najbardziej lubi pracę z wrastającymi paznokciami. W dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach zawodowych oraz konferencjach podologicznych.
Szkolenie podologiczne na miarę
Termin ustalany indywidualnie | 9:00 - 15:00 | Garncarska 2d/1, Bolesławiec
Szkolenie dla uczniów i absolwentów szkół kosmetycznych i podologicznych, posiadających podstawową wiedzę i doświadczenie w pracy ze stopami. W zależności od stopnia zaawansowania kursanta, szkolenie ma charakter praktyczny.

Zakres szkolenia ustalamy indywidualnie według Waszych potrzeb!

To idealna możliwość do uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania i wykonanie trudnych dla Was przypadków pod okiem instruktora. Będziemy skupiać się na pracy z pacjentamiZapisz się
Staż podologiczny
Termin ustalany indywidualnie | 9:00 - 16:00 | Garncarska 2d/1, Bolesławiec
W związku ze znaczną ilością zapytań o możliwość odbycia praktyk zawodowych, postanowiliśmy udostępnić nasz gabinet dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu podologii. Praktyki odbywają się w gabinecie podologicznym Podoartist w Bolesławcu.

Dla kogo jest ta oferta?

Staż przeznaczony jest dla osób po szkoleniach, kursach oraz uczniów i absolwentów szkół podologicznych.

Co zyskujesz jako stażysta?

- Asystujesz w zabiegach podologicznych przeprowadzonych zgodnie z harmonogramem zapisów prowadzącej staż. Taka forma szkolenia daje Ci okazję na obserwację codziennej pracy gabinetu. Zobaczysz jak wygląda standardowy dzień pracy podologa, tempo pracy, kontakt z pacjentem. Wszystko od A do Z, czysta praktyka!
- Wspólnie omawiamy i analizujemy każdy przypadek. Uzyskujesz niezbędne informacje co do dobranej techniki oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Staż 1-dniowy – 2500 złZapisz się