TEL. +48 781 444 332

Podolog mobilny Bolesławiec, podologiczne wizyty domowe Bolesławiec

Podolog z dojazdem do domu Bolesławiec

Poszukujesz profesjonalnego podologa z dojazdem do domu na terenie Bolesławca?

Sprawdź koniecznie Podoartist! To gabinet, w którym przyjmują profesjonalni podolodzy z wieloletnim doświadczeniem w branży (popartym wykształceniem medycznym). Prowadzą skuteczne terapie schorzeń stóp i paznokci: grzybice, wrastające paznokcie, brodawki wirusowe, infekcje paznokci, pękające pięty i wiele innych jednostek chorobowych. Profesjonalna kadra specjalistów i wysokiej jakości sprzęt sprawia, że każdy pacjent może czuć się bezpiecznie, uzyska pozytywne wyniki terapii i będzie usatysfakcjonowany.

W Podoartist przyjmujemy w przyjaznym i sterylnym gabinecie, ale możemy również dojechać do pacjenta do domu na terenie Bolesławca oraz okolic.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do rezerwacji terminów.

  • Skracanie paznokci seniora
  • Opracowanie odcisków/stóp seniora oraz osób obłożnie chorych
  • Wizyty domowe Bolesławiec i okolice - pielęgnacja stóp osób starszych Bolesławiec
Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Garncarska 2D/1,
59-700 Bolesławiec

E–mail

biuro@podoartist.pl

Telefon

+48 781 444 332

Czym zajmuje się podolog?

Podolog to specjalista, który zajmuje się terapią chorób stóp oraz diagnozowaniem zmian patologicznych znajdujących się w ich obrębie. Do tego typu schorzeń zaliczyć można np. grzybicę, haluksy, wrastające paznokcie, zmiany kształtu i struktury paznokcia, odciski, problemy skórne i wiele innych. Aby usprawnić leczenie, często nawiązuje on współpracę z chirurgami, dermatologami, czy też diabetologami. Podczas pierwszej wizyty u podologa, rozpoznawane są zmiany i jednostki chorobowe, a następnie przeprowadzany jest szereg zabiegów do nich dostosowanych. Na początku lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem odnośnie jego pielęgnacji stóp, a ponadto pomaga mu usunąć błędy z nią związane. Podolog leczy również poważniejsze schorzenia, m.in. wrastające paznokcie, stopę cukrzycową, różnego rodzaju powikłania po cukrzycy itd. Profesjonalny podolog wykonuje również dokładny masaż stóp, jeśli zachodzi taka potrzeba, to zakłada opatrunki, czy obcina paznokcie. Podolog nie jest lekarzem, wykonuje zawód, który zaliczany jest do dziedziny kosmetologii.