TEL. +48 781 444 332

Najnowszy skaner 3D w Bolesławcu

Możemy pochwalić się, że jako 3 gabinet w Polsce weszliśmy w posiadanie najnowszego komputera Footbalance do analizy 3D stóp naszych podopiecznych!

To fiński system Footbalance stworzony przez lekarzy, fizjoterapeutów, specjalistów podiatrii do dokładnej analizy 3D stóp w Bolesławcu. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie precyzyjnie zbadać wasze stopy, wychwycić najmniejsze wady, a w efekcie końcowym indywidualnie uformować wkładki do waszych butów!


Wkładki Bolesławie, które wykonujemy zapewniają odpowiednie wsparcie łukom stopy i korygują łańcuch kinematyczny ciała zwiększając jego funkcjonalną sprawność. Charakterystyczną cechą wkładek, formowanych tym systemem jest dynamiczne wsparcie sklepienia stopy, dzięki któremu wkładki stymulują stopę do jej prawidłowej funkcjonalności nie rozleniwiając jej.
Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Garncarska 2D/1,
59-700 Bolesławiec

E–mail

biuro@podoartist.pl

Telefon

+48 781 444 332

Czym zajmuje się podolog?

Szukasz profesjonalnego specjalisty podologa w Bolesławcu? W Podoartist świadczymy kompleksowe usługi związane z pielęgnacją i leczeniem chorób stóp. Mamy wieloletnie doświadczenie w podologii, poparte wyższym wykształceniem medycznym. Dzięki profesjonalnej kadrze specjalistów oraz wysokiej jakości sprzętom każdy Pacjent może uzyskać pozytywne efekty terapii. W Podoartist stworzyliśmy dla Wszystkich przyjazne i sterylne warunki oraz przestronne miejsce, w którym zadbaliśmy nie tylko o estetykę wnętrza, ale przede wszystkim o gabinety wyposażone w specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy. Bolesławiec, dzięki naszym staraniom, wykształceniu oraz wyposażeniu w najlepszy sprzęt do diagnostyki w niczym nie odstaje od największych miast. Na miejscu, bez konieczności dalekich dojazdów, zdiagnozujemy i przeprowadzimy skuteczne terapie większości problemów w obrębie stóp.

Zapraszamy do kontaktu!