TEL. +48 781 444 332

Haluksy Bolesławiec

Haluksy powstają z reguły niepostrzeżenie, większości przypadków jako nabyte schorzenie, a odpowiednia profilaktyka może znacznie ograniczyć jego rozwój. Stopy robią się coraz szersze, duży palec powoli odchyla się, a z boku tworzy się wybrzuszenie, po czasie pojawia się ból. Od razu po zauważeniu pierwszych objawów, warto pójść do specjalisty.

Nieleczone zmiany mogą doprowadzić do stanów zapalnych kaletek stawowych oraz dalszego zniekształcenia stopy.

W terapii oraz profilaktyce Halluksów stosujemy indywidualnie wykonane wkładki ortopedyczne Footbalance Bolesławiec, które zapewniają aktywne wsparcie stopy oraz prawidłowe rozłożenie nacisku stóp o podłoże oraz w razie potrzeby zabezpieczają i podpierają opadające łuki stóp. 

Noszenie takich wkładek oraz zastosowanie kinezjotapingu jest w stanie uratować pacjenta przed operacją i co ważne skutecznie usunąć dolegliwości bólowe.


 

Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

 

Garncarska 2D/1,
59-700 Bolesławiec

 

E–mail

 

biuro@podoartist.pl

 

Telefon

 

+48 781 444 332

 

Czym zajmuje się podolog?

Szukasz profesjonalnego  podologa w Bolesławcu? W Podoartist świadczymy kompleksowe usługi związane z pielęgnacją i terapią chorób stóp. Mamy wieloletnie doświadczenie w podologii, poparte wyższym wykształceniem medycznym. Dzięki profesjonalnej kadrze specjalistów oraz wysokiej jakości sprzętom każdy może uzyskać pozytywne efekty terapii. W Podoartist stworzyliśmy dla Wszystkich przyjazne i sterylne warunki oraz przestronne miejsce, w którym zadbaliśmy nie tylko o estetykę wnętrza, ale przede wszystkim o gabinety wyposażone w specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy. Bolesławiec, dzięki naszym staraniom w niczym nie odstaje od największych miast. Na miejscu, bez konieczności dalekich dojazdów, zdiagnozujemy i przeprowadzimy skuteczne terapie większości problemów w obrębie stóp.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!